קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

5 סיבות מדוע חברת ניקיון היא חובה בבניין משרדים

בבניין משרדים נמצאים משרדים רבים אשר מנוהלים על ידי חברת הניהול. היא זו שמטפלת בניקיון ובאחזקה של כל השטחים הציבוריים כמו המבואה בכניסה, הפרוזדורים בכל הקומות, המעליות החניונים ועוד.

 

ניקיון בתוך כל אחד מהמשרדים 

לאור הפעילות של חברת הניהול, ההנהלה של כל משרד דואגת לניקיון בתוך המשרד שלה. בהתאם לגודלו ולכמות העובדים בו, נוצר קשר עם חברה העוסקת בניקיון משרדים כמונו, כדי לבצע את הפעולות הללו באופן שוטף. 

5 סיבות מדוע חברת ניקיון היא חובה בבניין משרדים

  1. לאור העובדה שבכל משרד יש הרבה עובדים ומגיעים גם אורחים, חובתה של ההנהלה לדאוג לניקיון של סביבת העבודה האישית של כל עובד ובנוסף לכך היא אחראית גם לכל מה שקורה בשטחים הציבוריים כמו המטבח, המבואה והשירותים.
    החברה שוכרת חברת ניקיון בעלת מוניטין רב, כמו החברה שלנו וקובעת איתה את לוח הזמנים הנוח במיוחד עבור משרד זה.
  2. בריאותם של העובדים שמבצעים את עבודתם במסירות, חשובה להנהלת החברה ולכן הם עושים כל שניתן כדי שהניקיון יתבצע כמה פעמים בשבוע בהתאם לגודלו של המשרד ולכמות העובדים.
  3. עובדי חברת הניקיון מגיעים על פי לוח הזמנים. גם אם אחד מעובדי הניקיון חולה או לא הגיע לעבודה, יגיע אדם מנוסה אחר לעבודות הניקיון הללו. המשרד לא יסבול מהעובדה שעובד זה נעדר מהעבודה. לעומת זאת אם מחזיקים עובד ניקיון חיצוני שהוא אדם בודד, אם הוא לא מגיע עקב מחלה או מכל סיבה אחרת, אין מי שיחליף אותו והמשרד נשאר מלוכלך.
  4. חברת ניקיון משלמת באופן מסודר את כל התשלומים לצוותי הניקיון. משכורות, ימי חופשה, ימי מחלה, פנסיה, ימי הבראה וכל דרישה נוספת על פי החוק. לעומת זאת אם החברה שוכרת את שירותיו של אדם פרטי, היא צריכה לשלם לו משכורת כשכיר עם כל ההוצאות הנלוות או לחלופין תשלום כעצמאי שהוא גבוה הרבה יותר.
  5. כאשר מדובר בחברת ניקיון כמו החברה שלנו, אנו אחראים ומטפלים בכל מה שקורה לעובד כולל חלילה תאונת עבודה או תאונת דרכים. לעומת זאת אם מדובר בעובד של החברה, כל העול הזה נופל על הנהלת החברה ויש להם לטפל בכל הנושא הזה מול הרשויות וחברת הביטוח. במקביל אין מי שינקה את המשרד, אלא אם הנהלת החברה שוכרת במהרה חברת למתן שירותי ניקיון שתפתור את הבעיה שנוצרה.

הנהלות של עסקים רבים, הבינו שזוהי שיטת העבודה הנוחה ביותר, כאשר צוותי ניקיון כמו העובדים שלנו מבצעים עבודה נפלאה במלוא המסירות ומותירים בכל מקום משרדים נקיים שכיף לעבוד בהם. 

אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות, נשמח לצרף אתכם לחוג הלקוחות הקבועים והמרוצים שלנו שנהנים מהשירותים הללו לאורך שנים.

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר