אודות קשת אחזקות

חברת הניקיון והאחזקה קשת אחזקות היא אחת החברות הגדולות והמובילות בתחומה בארץ. החברה מתמחה בתכנון וביצוע של עבודות ניקיון ואחזקה למגזר עיסקי והמוסדי ומציעה מגוון רחב של פתרונות מקצועיים בתחום ניקיון משרדים ומעניקה איכות חיים לעסקים: ניקיון וברק בכל פינה, ניחוח נעים עם שירות אנושי ומשפחתי.

קשת אחזקות – מי אנחנו?

את קשת אחזקות הקמנו לפני 8 שנים כחברה משפחתית איכותית, כדי להעניק למשרדים וחברות שירותי ניקיון ואחזקה ברמה גבוהה בשירות נעים ואדיב ובכך להעניק לכל מנכ”ל, מנהל חברה או מנהלת משרד ראש שקט ומשרדים מצוחצחים, מבושמים, נעימים ומרשימים. שירותי הניקיון שלנו, מוקפדים ואיכותיים ובכך מעניקים לחברות ועסקים איכות עבודה והצלחה עסקית.

אודות קשת אחזקות

כשמתחמי החברה מקרינים ניקיון בוהק ושובל נעים, לקוחות החברה מתרשמים יותר וזוכרים אתכם כעסק מוביל ומצליח. כשהמשרדים נקיים, מצוחצחים ומדיפים ניחוח נעים, לעובדים נעים יותר והם עובדים טוב יותר ונהנים לשהות בחממת עבודה נקייה, מדויקת מטופחת ומצוחצחת.

ואתם? מנכ”ל החברה, או מנהלת המשרד נהנים מראש שקט ועסק נעים ונוצץ עם שירות הניקיון והאחזקה האיכותי של ‘קשת אחזקות’.

חברה משפחתית, שירות מקצועי : הקשת העסקית עבורכם

אנו מכירים אתכם ואת ההעדפות שלכם. שירותי ניקיון למשרדים דורשים הבנה בסדר יום העמוס של מנהלי החברה, כשלא פחות חשוב הוא להם היא הנראות של העסק והנעימות בסביבת עבודה נקייה ומטופחת. עם קשת אחזקות תקבלו שירותי ניקיון מתקדמים, נוצצים ואיכותיים, כאלו שמתאימים בדיוק עבורכם.

קשת אחזקות כחברה משפחתית ונעימה, עובדת כל העת כדי להעניק לכם את מלוא השירות הראוי בכל רגע ביממה.

אנו משקיעים בכם יותר כדי להעניק לכם חווית אחזקה וניקיון טובה יותר. (לתקן את זה ולוסיף 2 שורות)

משקיעים בעובדים

העובדים שלנו מיומנים, מקצועיים, אמינים ואיכותיים יותר. איך אנחנו עושים את זה? הדרכה. העובדים עוברים הדרכות והנחיה נעימה ומקצועית לגבי כל חברה, טרם העבודה, לעבודה איכותית ויעילה יותר.

תחלופה? לא אצלנו. העובדים שלנו מקבלים יחס נעים ואנושי וכך תחלופת העובדים נמוכה כשאתם זוכים בשירות מעולה, מוכר ואישי, לאורך שנים.

משקיעים בביטוח, ברישיונות ובנהלים

כחברה מקצועית אנו מקפידים לבטח את העובדים שלנו בביטוחים נרחבים ולהתעדכן ברישיונות ובנהלים מטעם משרד העבודה והתמ”ת לביטחונכם ולביטחון העובדים ובכך מעניקים לכם ראש שקט ובטוח יותר…

משקיעים בציוד ובחומרים

אנו מצטיידים ומשתמשים בציוד מקצועי ובחומרים איכותיים בעלי תקנים מורשים. חומרי הניקיון שלנו מותירים שובל בוהק וניחוח נעים של ניקיון לאורך זמן.

הצטרפו אלינו

מחפשים חברת אחזקות איכותית שתעניק לכם ראש שקט וסביבת עבודה נעימה וחווייתית?
חולמים על משרדים מטופחים, עסק מרשים וניחוח נעים בחלל המשרד?

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף ללקוחותינו המרוצים הנמנים על החברות הגדולות במשק, כמו: אלקטרה השקעות, המרכז הבינתחומי הרצליה, דלתות חמדיה ועוד חברות הייטק רבים,

פנו אלינו ונשמח לשרת גם אתכם במקצועיות ובמסירות.