קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

למה פיקוח על עובדי ניקיון חשוב?

ענף הניקיון הוא לצערנו ענף פרוץ בו עוסקים לא מעט עובדי ניקיון אשר אינם מפוקחים, ומשום כך עלולים להיווצר לא מעט בעיות ותקלות. לכן, ישנה חשיבות להתקשרות עם חברה מקצועית. כל הפרטים – במאמר הבא

למה פיקוח על עובדי ניקיון חשוב?

שירותי ניקיון מקצועיים – הכירו את המומחים

חברת קשת אחזקות נחשבת כיום לחברה המובילה בענף הניקיון ואחזקת מבנים, כאשר החברה מעסיקה צוות מקצועי של מיטב עובדי הניקיון אשר עושים שימוש בכלי ניקוי מתקדים, כל זאת על מנת לספק שירותי ניקיון יסודיים אשר יבטיחו סביבת עבודה או מגורים מקצועית ומצוחצחת, במסגרת הצעת מחיר נוחה אשר תבטיח את כדאיות ההשקעה הכספית.

ברבות השנים סיפקה החברה שירותי ניקיון למאות בתי עסק ובניינים בהצלחה מרובה, ולכן התקשרות עם החברה תבטיח כי תקבלו שירותי ניקיון מפוקחים ומקצועיים.

למה פיקוח על עובדי ניקיון חשוב?

ע”פ המומחים של חברת קשת אחזקות, אחד האלמנטים החשובים ביותר בענף הניקיון הוא ללא ספק נושא הפיקוח, וזאת לאור העובדה כי ישנם מקרים בהם העובדים אינם מפוקחים ע”י מנהלי עבודה, וכתוצאה מכך העבודה לא מתבצעת כפי שנקבעה מראש, או שמתגלים מקרים בהם העובדים מתנהלים בצורה לא מקצועית אשר פוגעת בצורה משמעותית במרקם החברתי.

בנוסף, כל עובד ניקיון חייב להיות מצויד בכלי ניקוי וכן ציוד מתאים, ולכן חשוב שיהיה מי שיפקח כי כלל הציוד נמצא, וכי החוסרים אשר מתגלעים מבחינת הכלים והאביזרים מקבלים את המענה המיידי.

משום כך, ישנה חשיבות רבה לפיקוח אשר מתבצע ע”י מנהל עבודה אשר מוודא כי הניקוי מתבצע ע”פ לו”ז קבוע, כי כלל החומרים מצויים וכי צוות הניקיון מקבל מענה בעבור צרכיו, הן מבחינת הפסקות, אוכל ועוד.

חברה אשר מקפידה לבצע פיקוח אדוק על עובדיה הינה חברת קשת אחזקות, וכעת יש לכם את ההזדמנות לקבל שירותי ניקיון מפוקחים אשר נעשים בהתאמה אישית.

שירותי ניקיון מפוקחים ובהתאמה אישית – באמצעות חברת קשת אחזקות

חברת קשת אחזקות הינה חברה אשר מתמחה בשירותי ניקיון ואחזקת מבנים מזה שנים רבות, כאשר החברה מקפידה על חתימה על חוזה מוסדר בו מפורטים כלל האלמנטים אשר יינתנו לכם במסגרת שירותי ניקיון.

למעשה, החברה מעסיקה צוות מקצועי אשר מורכב ממיטב המומחים בענף, כאשר לכל משרד או בניין מוקצה מנהל מקצועי אשר מוודא כי פעולת הניקיון מתבצעת ע”פ לו”ז מוסדר וכן שימת דגש על התנאים הסוציאליים של עובדי הניקיון.

על כן, אם אתם כעת מחפשים חברה מובילה אשר תספק לכם שקט נפשי וידיעה ברורה כי הבניין שלכם יהיה נקי ומפוקח מא’ ועד ת’.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר באמצעות האתר הרשמי של החברה או בהתקשרות למרכז השירות, כאשר לכל אורך הדרך תוכלו לקבל את המענה המתאים לכם בהתאם לצרכי הבניין.

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר