קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

חברת ניקיון משרדים בהוד השרון

מנהלים אשר שוכרים ניקיון למשרדים בהוד השרון מאתנו מודעים לעובדה שהם נמצאים בידיים טובות, כיוון שאנחנו חושבים מחוץ לקופסה.

בכל משרד שבו קשת אחזקות מטפלים, אנחנו מבינים מהר מאד את ההתנהלות ואת הצורך הייחודי של כל אחד מהם. בהוד השרון ממוקמים משרדים רבים והצוותים שלנו מנקים את אלו אשר ממוקמים בבניינים הגבוהים ובמיקומים אחרים.

חברת ניקיון משרדים בהוד השרון

חברת ניקיון משרדים בהוד השרון – לאווירת עבודה נעימה!

חברת ניקיון משרדים בהוד השרון – בכל שעה נחוצה 

עבור רוב המשרדים הנוחות המרבית היא להגיע בבוקר ולמצוא משרד נקי. זו הסיבה שיש לנו כמה צוותים שעובדים לאורך הלילה. למקצת מהמשרדים הם מגיעים בשעות הערב לאחר שהוא ריק מעובדים ובמשרדים אחרים העבודה מתבצעת בשעות הבוקר המוקדמות. 

בשני המקרים לאור יחסי האמון שלנו עם הלקוחות יש לנו את המפתח של המשרד והעובדים מגיעים, מבצעים את כל הנדרש ונועלים באחריות את דלת המשרד בסיום העבודה. 

חדר הישיבות במשרד 

בהתאם לשטחם של המשרדים ולכמות העובדים, יש בהם כמה ישיבות ובכמה גדלים. העובדים מטפלים בכל אחד מהם בקפידה כדי שיהיה נעים לשבת בהם, יש חדרי ישיבות קטנים המיועדים לכמה אנשים בודדים ואחרים גדולים המכילים שולחן ארוך והרבה כיסאות. בנוסף לכך יש פינות ישיבה ומפגש או מתחמי זולה וזאת בהתאם לפאן העיצובי בכל משרד. 

בתור חברת ניקיון משרדים בהוד השרון אנו דואגים לשאוב את האבק בכל חלל המשרד, לבצע ניקיונות יסודיים בכל חדר הישיבות, וכך שיהיו תמיד מוכנים לכל ישיבה.

שמירה על ההיגיינה 

כדי לשמור על ההיגיינה שכל כך חשובה לבריאותם של העובדים, בעת ניקיון למשרדים בהוד השרון אנו משתמשים בחומרי הניקוי שהם האיכותיים ביותר הקיימים בשוק. בנוסף לכך, בחומרי חיטוי יעילים אשר משמידים את מרבית החיידקים הקיימים בכל מקום, בחדרים, על הרהיטים, במשטחי העבודה במטבח ובשירותים.

הדאגה שלנו לשלום העובדים היא אמיתית ולכן מתחילת השירות היוצא דופן שלנו לפני כמה שנים, אנו מבצעים חיטוי מקיף בכל מתחם שבו אנחנו עובדים.

חברת ניקיון בהוד השרון

חברה לניקיון משרדים בהוד השרון כאן בשבילכם!

המראה הכללי של המשרד 

המשרדים העכשוויים הם בדרך כלל מעוצבים בקפידה ובכדי ליהנות מהם כל החלל חייב להיות נקי כדי לשמור על המוניטין והנראות המצוינת של העסק. בשיטת העבודה המוקפדת שלנו אנו דואגים לאסוף את כל האשפה שמצטברת בסלסלות, לנקות את כל הרהיטים הקיימים במבואה, כולל הדלפקים והחומרה.

את התחושה הביתית משיגים בזכות מתקני ריח שמפיצים כמות מינורית של תרסיס ריח בחלל האוויר. הם פועלים באופן אוטומטי על פי התכנות שלהם בכל כמה דקות וגם משך הזמן של התזת התרסיס היא מתוכנתת. בדרך זו כל אורח שמגיע למשרד גם אם הוא מגיע לדקה וגם אם לשעה, הוא נהנה מריחות נפלאים שנישאים באוויר שהופכים להות סימן ההיכר של כל משרד נקי.

אם גם אתם מעוניינים במשרד נקי באופן יוצא דופן, שיגרום לכך שכל העובדים והאורחים ירגישו בנוח וייהנו מרמה ייחודית של ניקיון למשרדים בהוד השרון, דברו אתנו וניפגש.

בררו עוד על ניקיון משרדים במרכז

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר