קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

חברת ניקיון משרדים בנתניה

אזורי התעשייה של נתניה התפתחו מאד בשנים האחרונות וחברות גדולות רכשו ושכרו שם שטחים גדולים. כחברה מובילה בניקיון לעסקים, חתמנו על הסכמים עם חברות רבות בנתניה והצוותים שלנו מבצעים במשרדים הללו ניקיון על בסיס יום יומי, או בתכיפות אחרת על פי בקשתם של בעלי העסקים. 

חברת ניקיון משרדים בנתניה

חברת ניקיון משרדים בנתניה – כל היתרונות

החשיבות של ניקיונות במשרדים 

באופן טבעי כשמדובר באופציה של ניקיון משרדים גדולים הן בשטחם והן בכמות העובדים והאורחים, יש הרבה יותר מה לנקות, יותר אשפה והרבה יותר שעות עבודה. אנחנו ערוכים לכל תרחיש ולכן יש לנו כמה צוותים מעולים של חברת ניקיון משרדים בנתניה, אשר מבצעים עבודה איכותית בהתאם לדרישות של כל אחד מהעסקים.

יש משרדים שמתקיימות בהם ישיבות רבות משתתפים לאורך כל היום, אנחנו מודעים לכך ולכן לפני הישיבה הראשונה מבצעים ניקיון מקיף, זורקים את האשפה, מסדרים את הכיסאות, מנקים את השולחן ומעניקים לכל החלל תחושה נעימה במרחב העסקי. כאשר הצוותים שלנו רואים שהסתיימה ישיבה, הם מיד נכנסים שוב, מארגנים את כל השטח, כך שלאחר כמה דקות כשמגיעים האורחים החדשים הכול מצוחצח ונקי. 

המטבח המשותף 

חברה לניקיון משרדים בנתניה מטפלת באופן ייחודי במטבח ובחדר האוכל ללא קשר לגודלו. המטרה היא שהעובדים ייהנו מתחושה של ביתיות. הכלים תמיד נקיים, כך גם המכשור שהם משתמשים בו כמו מכונת הקפה או המיקרוגל. השולחנות והכיסאות תמיד נקיים ונעים לשבת וליהנות מהפסקה באמצע יום העבודה שהוא תמיד לחוץ.

להבין את הצורך בכל משרד 

הפעילות של כל משרד היא שונה ולכן בתחילת הפעילות המשותפת אנו נפגשים עם מנהלי המשרד כדי להבין את הצרכים הספציפיים שלהם ובהתאם לכך אנו בונים תוכנית עבודה ייעודית למשרד זה. המטרה היא לנקות את המשרד על פי התכיפות הרצויה, אך ללא הפרעה לעובדים. מנקים את המשרדים כשהעובדים בישיבה, או בהפסקת אוכל וכך מנצלים את הזמן היקר כראוי. 

זמני הגעה של הצוותים למשרד 

בהתאם לנוחות של מנהלי המשרד, חברת ניקיון משרדים בנתניה קובעת את לוח הזמנים לביצוע עבודות ניקיון משרדים. אם ההגעה במהלך יום העבודה אינה נוחה, אנו מבצעים זאת בשעות הערב לאחר שרוב העובדים יוצאים מהמשרד, או לחלופין מבצעים זאת לפנות בוקר וכאשר העובדים מגיעים השכם בבוקר למשרד הם מוצאים משרד נקי וריחני. 

הקפדה על ניקיון השירותים 

ההיגיינה אצלנו היא בראש סולם העדיפויות ולכן העובדים שלנו עוברים הדרכות במסגרת ההשתלמויות שלנו, איך לבצע את הכול באופן מוקפד תוך שימוש נכון בחומרי החיטוי ובחומרי הניקיון. לאור זאת הכלים הסניטריים עוברים ניקיון יוצא דופן בכל פעם והעובדים וגם האורחים יכולים להיות רגועים מרמת ההיגיינה הגבוהה במקום.

זקוקים לשירותי ניקיון משרדים בשרון? אם יש לכם משרד בנתניה או בכל מקום אחר, נשמח להעניק גם לכם שירות ניקיון ברמה שלא הכרתם, דברו אתנו. 

 

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר