קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

חברת ניקיון משרדים בראשון לציון

מנהלי משרדים רבים בעיר הרביעית בגודלה בישראל, בחרו בנו לבצע ניקיון שוטף במשרדים לאור היכולות של העובדים שלנו להשאיר משרדים מצוחצחים ונקיים לאורך כל השנה. 

חברת ניקיון משרדים בראשון לציון

חברת ניקיון משרדים בראשון לציון

שיטות העבודה הייחודיות של החברה 

בכל הגעה למשרדים, העובדים שלנו מקפידים לבצע את כל הצ’ק ליסט של העבודות שהם מחויבים לבצע בכל יום. אין מצב שהם ידלגו על ניקון של חדר זה או אחר מכל סיבה שהיא. העבודה היום יומית היא בחדרים, במבואה ובחדרי הישיבות כוללת טאטוא של הרצפה, ניקוי האבק ואיסוף האשפה. ניקוי דלת הכניסה לאור הנגיעות הרבות בה לאורך כל היום וניקיון כללי של כל המשרד והשירותים באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים לכך, שטיפת הרצפות או ניקוי של לוחות הפרקט.

ניקיון המטבח וחדר האוכל 

המטבח הוא לב ליבו של המשרד ורבים מגיעים אליו לאורך כל היום כדי להכין לעצמם כוס קפה ולאכול ארוחת בוקר או ארוחת צהרים. זו הסיבה שאנו מקפידים שחלל זה יהיה תמיד נקי, יהיו בו כלי אוכל מסודרים בארונות ולא ערמות של כלים בכיור. את משטחי העבודה מנקים ומחטאים, כך גם את הכיור, הכיסאות השולחנות ומכשירי החשמל הקטנים כמו טוסטר, מיקרוגל ומכונת הקפה. אחת לשבוע מנקים היטב את ארונות המטבח, את המקרר, מקרצפים את המדפים וזורקים פריטים ישנים. 

המעטפת של המשרדים 

להשלמת הניקוי השוטף, אנו  בחברת ניקיון משרדים בראשון לציון, מבצעים משימות ייחודיות אחת לחודש או לתקופה כמו לדוגמה ניקוי של כל המשקופים ודלתות הפנים ברחבי המשרד, חלונות, פאנלים, ניקיון של פנים ארונות המטבח, אדני החלונות, וויטרינות, זכוכיות, חלונות והסרת קורי עכביש.

חדרי המשרד

השעות הרבות שבהן יושבים העובדים בחדרים, מחייבות שהמשרדים יהיו נקיים באופן יוצא דופן. לכן בכל חדר מנקים היטב את האבק, שואבים באמצעות שואב אבק את הלכלוך והאבק מהריהוט כמו ספה או כורסה הקיימת בחדר, מנקים היטב את שולחן העבודה, הכיסאות המקלדת, המחשב וכל פרט נוסף הקיים בהם. 

בתום הניקיון שוטפים היטב את האריחים או מנגבים עם חומר ייעודי את לוחות הפרקט כך שכל המרחב יהיה בוהק ונעים יהיה לחזור ולעבוד בחדר. 

תשומת לב מיוחדת מוקדשת לחדרי הישיבות שמגיעים אליהם אורחים רבים מחוץ למשרד. כל הרהיטים בו וכך גם המכשור זוכים לניקיון מקצה לקצה.

טיפול במבואה ובאולם ההמתנה

אולם ההמתנה והמבואה הם רבדים של המשרד שיש בהם פעילות שוטפת רבה ולכן הניקיון בנישות הללו הוא מוקפד עוד יותר לאור הנגיעות של אנשים רבים בדלפק, במדפסת, בדלת הכניסה ובריהוט הקיים בחלל זה. 

העובדים המיומנים משתמשים בחומרי ניקוי וגם בחומרי חיטוי, כדי לשמור על מעטפת של היגיינה עבור כל העובדים והאורחים הרבים.

אם גם אתם מעוניינים בהרגשה נינוחה של ניקיון ייחודי במשרדכם, אנחנו הכתובת. דברו אתנו ונעניק לכם את השירות המיטבי.

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר