קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

דגשים לחתימת הסכם שירותי ניקיון

עתידים לחתום על הסכם שירותי ניקיון? להלן מספר דגשים חשובים בעת חתימת ההסכם

הסכם שירותי ניקיון באמצעות החברה המובילה בענף חברת קשת אחזקות הינה חברה אשר מתמחה מזה שנים רבות בענף הניקיון ואחזקת מבנים, כל זאת ברמת שביעות רצון גבוהה מאוד, כפי שיעידו מאות מלקוחות החברה אשר פרסמו המלצות חמות אודות טיב המקצועיות של החברה, המחיר וכן ההסכם אשר נחתם לטווח הארוך, כל זאת לאור העובדה כי חברת קשת אחזקות חותרת בכל עת לקיום יחסים מקצועיים אשר ישתלבו זה בזה, למשך שנים רבות ועם ידיעה ברורה כי ההסכם יתקיים על כל סעיפיו באופן מלא.

דגשים לחתימת הסכם שירותי ניקיון

דגשים חשובים לחתימת הסכם שירותי ניקיון

בכל התקשרות עם חברת ניקיון מקצועית, עליכם לחתום על הסכם ברור בו מפורטים כלל הסעיפים הרלוונטיים הנוגעים להיקף ההתקשרות, המחיר וכן שינויים אשר עלולים לצוץ בכל עת, הן מבחינת הקצאת כוח האדם או מבחינת לו”ז הניקוי.

חשוב מאוד להקפיד כי חתימת שירותי ניקיון תתבצע רק לאחר בחינה משפטית מלאה, כאשר יש לבדוק היטב כי כלל האלמנטים אשר מוצעים לכם מבחינת היקף הניקיון מצוינים שחור על גבי לבן, כולל הצעת המחיר אותה קיבלתם.

למעשה, מקובל לציין בחוזה כי ניתן יהיה לשנות את התנאים לאחר פרק זמן מסוים, ולכן מומלץ לציין סעיף יציאה או שינוי בהתאם לצרכים המשתנים.

בנוסף, יש לבדוק כי בעת החתימה על ההסכם אתם מקבלים עותק חתום אשר נשמר אצלכם, וזאת בכדי שתוכלו להבטיח כי במידה ותתרחש תקלה בתהליך, תוכלו לקבל את המענה הנדרש בהתאם לחוזה אשר נחתם בין שני הצדדים.

מעוניינים לחתום על הסכם שירותי ניקיון אשר יתנהל בשקיפות מלאה? באמצעות קשת אחזקות זה אפשרי

חברת קשת אחזקות הינה חברה מובילה בתחומה אשר מעניקה כאמור שירותי ניקיון ואחזקת מבנים, כאשר החברה מקפידה על חתימה על חוזה ברור בו מצוינים כלל הסעיפים הרלוונטיים מבחינת היקף ההתקשרות, הצעת המחיר וכן כוח האדם אשר יוקצה לטובת הניקוי או האחזקה.

החברה חרטה על דגלה את איכות השירות, ועל כן היא מתנהלת בשקיפות מלאה אל מול לקוחותיה, הן מבחינת החתימה על ההסכם והן מבחינת דגשים אשר חיונים ללקוח, לשם שביעות רצונו המלאה.

על כן, אם אתם מעוניינים לקבל שירותי ניקיון מקצועיים ומתלבטים לגבי חתימה על חוזה, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם נציגי החברה לשם קבלת הצעת מחיר וכן חתימה על חוזה אשר תבטיח כי תקבלו שירותי ניקיון אשר מתבצעים ברמה הגבוהה ביותר ועם ידיעה ברורה כי אתם חותמים על הסכם אשר ישקף את הצרכים שלכם כמו גם את התקציב באופן אשר יבטיח את שביעות רצונכם. על כן, צרו קשר עוד היום לצורך קבלת הצעת מחיר.

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר