קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

ניקיון מתחמי עבודה

במשרדים רבים שעות העבודה הן ארוכות מאד והעובדים נמצאים בהם מהבוקר עד הערב.

זו הסיבה שההנהלות של החברות הללו מעניקות חשיבות רבה לנושא ניקיון המשרדים וזאת כדי להעניק לעובדים וגם לאורחים תחושה של ביתיות. 

ניקיון מתחמי עבודה

כל מה שרציתם לדעת על ניקיון מתחמי עבודה

ניקיון במשרדים 

בתור חברה לניקיון משרדים אנו מתמחים בעבודות של ניקיון מתחמי עבודה ולכן מבצעים ניקיונות יסודיים במשרדים השונים על בסיס חודשי.

מנהל העסק קובע את תדירות ההגעה של הצוותים שלנו וזאת על פי הצורך, גודלו של המשרד וכמות העובדים בו. יש משרדים שאנו מגיעים אליהם על בסיס יומי, אחרים אחת ליומיים, פעמיים בשבוע וכו’. 

בעלי עסקים שמרגישים שיש צורך בשינוי ולמעשה יש להגיע למשרדם בכל יום, אנו מבצעים שינוי מערכתי ומגיעים למשרדים הללו בכל יום.

אופן הניקיון בכל אחד מהמשרדים 

העיקרון של ניקיון מתחמי עבודה הוא זהה, אך שיטת העבודה בכל משרד משתנה בהתאם לגודלו ולצורת ההתנהלות בו.

יש משרדים שהעובדים שלנו מגיעים אליהם במהלך יום העבודה ומנקים בזה אחר זה את כל המשרדים הפנימיים, המבואה ואולם הקבלה אשר כולל גם חלל עבודה, אולם המתנה ואת דלפק הקבלה.

תהליך זה מתבצע תוך מינימום הפרעה לעובדים ותוך התחשבות בצורך שלהם לעבוד.

אנו מנקים את המשרדים הללו כשהעובדים יוצאים להפסקת צהרים, או נכנסים לישיבה בחדר הישיבות.

המגמה שלנו היא שבכל אחד מהחדרים לא יהיה אבק, חול או לכלוך. לכן מנקים היטב את השולחנות ואת הריהוט הנוסף שקיים בכל אחד מחדרים.

מקלדת, מחשב, מדפים, חפצי נוי ועוד. בתום הניקיון של כל חדר, מנקים היטב את המרצפות עם חומר ניקוי ריחני, או את הפרקט באמצעות חומר ייעודי לכך.

ניקוי מתחמי עבודה

החשיבות של ההיגיינה בחדרי השירותים 

בכל משרד יש הרבה עובדים אשר כולם משתמשים באותם תאי שירותים. לכן אנו מקפידים באופן חריג על ההיגיינה בחדרים הללו.

בכל פעם שאנו מגיעים למשרד, מתבצע ניקיון כולל חיטוי בכל תאי השירותים, בדלתות של התאים ובמחיצות. את הכלים הסניטריים מנקים היטב באמצעות חומרי חיטוי מעולים וחומרי ניקיון איכותיים באופן מקיף ומעמיק. 

בתור חברת ניקיון מומלצת כמו כן הצוותים דואגים בתום הניקיון למלא כמות נכבדה של נייר טואלט, נייר לניגוב ידיים, סבון ואלכוג’ל כך שלא יחסר דבר, עד המועד הבא של ההגעה של הצוותים שלנו, עבור ניקיון מתחמי עבודה.

ניקיון של המטבחים 

בכל משרד יש מטבח, יש מקומות שמדובר במטבח קטן ומקומות אחרים שמדובר במטבח גדול הכולל גם מתחם ישיבה עבור העובדים וכך הם יאכלו בנחת את הארוחות שלהם.

בשני המקרים העובדים שלנו שוטפים את הכלים, מנקים את משטחי העבודה, הריהוט שקיים במטבח והמכשור החשמלי כמו מכונת הקפה והמיקרוגל. המטרה היא שבכל רגע שייכנס העובד, ימצא מטבח נקי ומסודר.

אם זו צורת ההתנהלות שמתאימה לכם, דברו אתנו ונתאם את מועד תחילת העבודה. 

 

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר