קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

חברות ניקיון משרדים – מה עושה את ההבדל ולמה לבחור בנו

בהתקשרות העסקית בינינו לבין המשרדים, חשוב לנו לשמוע ממנהלי המשרד מהם הדברים החשובים להם ביותר בנושא תחזוקת המשרד. התשובות שלהם הן מפתיעות וייחודיות. בהתאם לאמירות הללו אנו רושמים זאת כקו המנחה של כל משרד ספציפי זה כדי להקפיד על נושא זה באופן מיוחד.

חברות ניקיון משרדים - מה עושה את ההבדל ולמה לבחור בנו

ההבדל בינינו לבין חברות אחרות העוסקות בניקיון משרדים 

ההבדל המהותי ביותר הוא שלבי העבודה, אנו מיידעים כל צוות מהי שיטת העבודה ושלביה, בכל אחד מהמשרדים וזאת על פי בקשתם של המנהלים.

כמה מנהלים אומרים לנו שהדבר החשוב להם ביותר הוא רווחתם של העובדים ולכן עובדי הניקיון ניגשים מיד עם הגיעם למטבח ומבצעים בו ניקיון כללי ויסודי, כדי לנטרל ריחות וליצור מיקום שנעים מאד להיכנס אליו, לשבת לאכול בניחותא ובהנאה.

אצל מנהלים אחרים, עקב האכילס של המשרד, מנקודת המבט שלהם היא המבואה. לאורך כל היום אנשים נכנסים ויוצאים, נוצר בלגן בעיניים והמטרה היא שהלובי יהיה תמיד מאורגן ונקי. 

אורח המגיע בפעם הראשונה מתרשם מנראותו של המשרד ומעיצובו. אם המשרד נקי, מצוחצח ומסודר הרושם הוא מאד חיובי ומקצועי, אך אם המשרד אינו מסודר, הניירת בסלסלת האשפה עולה על גדותיה, הרושם הראשוני שנוצר הוא גרוע ולכן פוגע בתדמית של החברה. אי לכך במשרדים הללו, הטיפול הראשוני של עובדי הניקיון יתמקד במבואה. 

אנחנו חלק מהמשרד 

החשיבות הרבה שאנו מעניקים לניקיונו של כל אחד מהמשרדים, הופכת מהר מאד לתחושת שייכות, אנחנו חלק מהמכלול שמתפעל את המשרד. זו הסיבה שאנו ערניים לכל דבר ודואגים שהמשרד תמיד ייראה במיטבו. 

אנו מעבירים לעובדים שלנו סדנאות והדרכות לגבי אופן ביצוע הניקיון בנקודות השונות, כמו בחדרים, בחדר הישיבות, במטבח, במבואה, בשירותים ובכל מקום אחר. לאחר ההדרכה הם יודעים בדיוק כיצד עליהם לנקות ובאיזו דרך כדי שעובדי המשרד ומנהליו ייהנו ממשרד מבריק.

בתום העבודה במשרדים, מגיע לא אחת המפקח האזורי של צוותי הניקיון כדי לבצע בקרת איכות ולוודא שכל המשימות בוצעו כיאות ובאופן מלא.

ניקיון באופן שוטף בכל משרד 

מנהלי המשרדים יכולים לבחור אם הם מעוניינים שעבודות הניקיון יתבצעו בשעות הערב, כאשר המשרד ריק, בשעות הבוקר המוקדמות לפני הגעת העובדים למשרד או במהלך יום העבודה וזאת ללא כל הפרעה לעובדים.

העובדים מבצעים עבודת ניקיון רוחבית וקפדנית ביותר בכל פינה ברחבי המשרד. המשרדים, המבואה המטבח וכל מקום אחר במרחב. כל האשפה נאספת, מסירים את כל האבק, שוטפים את הרצפות והפרקטים ומשאירים ריח נפלא באוויר.

השירותים עוברים ניקוי יסודי ביותר הכולל חומרי ניקיון וחומרי חיטוי, למען בריאותם של האורחים ושל העובדים. 

אם אתם רוצים ליהנות משירות יוצא דופן של ניקיון במשרדים, דברו אתנו ונשמח להיפגש ולתת לכם שירות מיטבי.

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר