קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

ניקיון משרדים לחברות הייטק

חברות הייטק רבות הצטרפו אלינו בשנים האחרונות והעובדים שלנו מנקים את המשרדים שלהם באופן מוקפד. לאור הפעילות המיוחדת בחברות ההייטק הללו, אנו מתאימים את דפוסי העבודה שלנו לצורך שלהם וזאת כדי לא להפריע להם במהלך הפעילות שלהם.

ניקיון משרדים לחברות הייטק

ניקיון משרדי הייטק

במשרדי הייטק רבים יש פעילות יום יומית הכוללת אורחים מחו”ל אשר מגיעים לעיתים תכופות ארצה לפגישות ולשיתופי פעולה. איש הקשר שלנו במשרד מדווח לנו על שעת הישיבה ובהתאם לכך העובדים שלנו מקדימים את הגעתם למשרדים, כדי לנקות אתת חדר הישיבות לפני הישיבה החשובה. 

כך הכיסאות והשולחן מבריקים, אנחנו דואגים לריח נפלא באוויר, שתהייה אווירה קסומה ונעימה לכל אורכה של הישיבה. כאשר העובדים נכנסים לחדר הישיבות, זו הזדמנות נפלאה להיכנס לחדרים של כל אחד מהם ולבצע מהפך. כך מנקים ביסודיות את כל פריטי הריהוט, החומרה ולסיום את המרצפות או הפרקט. כל אחד מהחדרים מבריק ונוצץ בתום הניקיון ותמיד כיף לעובדים לחזור למשרד ביתי בתום הישיבות הארוכות.

המטבח וחדר האוכל 

במשרדים הגדולים עובדים עשרות ואף מאות עובדים ולכן המטבח וחדר האוכל תופסים חלק נכבד מהקומה. במקרים רבים אחד העובדים שלנו נמצא רק באגף זה ודואג לניקיון מתמיד של השולחנות ושל הכיסאות לאורך כל היום. כך העובדים יוכלו לשבת ולאכול את ארוחת הבוקר שלהם, או לשתות בכיף כוס קפה ומאפה, תוך שיחה עם קולגה. 

לקראת ארוחת הצהרים העובד דואג שכולם ייהנו מכלים נקיים, נוחות מרבית עבור מי שאוכל מהמאכלים המגיעים דרך חברת הקייטרינג, המשלוחים או מי שמעדיף לחמם אוכל ביתי במיקרוגל.

משטחי השיש, מכונת הקפה, המיקרוגל וכל ציוד נוסף שקיים במטבח ובפינת האוכל הם תמיד נקיים והעובדים נהנים מתחושת הביתיות.

שירותי העובדים והאורחים 

כשמדובר במשרדים גדולים העוסקים בהייטק, השירותים בתפוסה לאורך כל היום. לכן עובדי הניקיון שלנו מנקים מחצית מהשטח ומתאי השירותים באופן מוקפד, כולל חיטוי וניקיון בחומרים הטובים ביותר בשוק שמוכיחים את עצמם כיעילים ביותר. בתום העבודה, הם מאפשרים לעובדים ולאורחים להשתמש בשירותים הללו והם מטפלים ביתרת השטח.

כך תוך פרק זמן קצר הכול נקי והעובדים נהנים מהעובדה שתמיד יש מלאי של סבון, נייר טואלט איכותי, נייר לניגוב ידיים ואלכוג’ל.

המבואה של המשרד 

המבואה היא מרכז העניינים של משרדי ההייטק, יש בה תנועה כמו בתחנת רכבת, עובדים ואורחים יוצאים ונכנסים ללא הרף. חלקם עוברים למשרדים ואחרים יוצרים מפגשים באחד מחדרי האירוח, במרפסת או בפינות הזולה הפזורות בחלל המשרד. בכל מקום שבו הם נמצאים אנו דואגים לאורך כל היום שהריהוט יהיה מסודר, שואבים את כל האבק במרחב ומהשטיח ויוצרים אווירה אינטימית שמאפשרת לשוחח ולקדם תהליכים ארגוניים.

אנחנו כאן לשירותכם גם עבור ניקיון משרד ההייטק שלכם, מחכים לשיחת הטלפון שלכם.

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר