קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

ניקיון משרדים בפתח תקווה

אזורי התעשייה כמו קריית אריה בפתח תקווה הפכו לענקיים ויש בהם הרבה מאד משרדים. אנו מטפלים בניקיון משרדים בפתח תקווה עם מאות ואף אלפי עובדים וגם במשרדים שיש בהם מעט עובדים. בכל מקרה המשרדים שאותם הצוותים שלנו מנקים נקיים תמיד בסיום העבודה והעובדים נהנים מעבודה במקום נקי ומטופח.

ניקיון משרדים בפתח תקווה

חשיבה משותפת בנושא הניקיון במשרד 

בהתאם לפעילות הייחודית של כל משרד, אנו מבצעים ניקיון משרדים בפתח תקווה. אנחנו קשובים למנהל העסק ופועלים על פי ההנחיות והצרכים הספציפיים שלו ושל עובדיו. אם לדוגמה מדובר בחלל גדול שיש בו הרבה עובדים זה לצד זה, אנחנו מבצעים את הניקיון רק כשהם נמצאים בישיבה או בהפסקת אוכל. כך מנקים בשלב אחד או בשני שלבים אם הם מבצעים זאת בחלוקה של שתי קבוצות, כדי לא להשאיר את העמדות ללא מענה ללקוחות.

אם יש העדפה לניקיון בשעות מאוחרות, אנו מציעים שתי אופציות. האחת היא ניקיון משרדים בפתח תקווה בשעות הערב כאשר העובדים כולם או רובם כבר יוצאים הביתה, או לחלופין בלילה וכך מנקים ביסודיות את כל המרחב המשרדי והעובדים פותחים בבוקר את הדלת ונהנים מריח של ניקיון שנמצא בכל החלל של המשרד. 

הקפדה על ניקיון השירותים 

השירותים בכל משרד הם נקודה אקוטית מבחינתנו. זו הסיבה שהעובדים החדשים שלנו וגם הוותיקים עוברים הדרכה לגבי אופן הנכון של ביצוע הניקיון באופן יסודי, מוקפד ותוך שימוש בחומרי החיטוי היעילים ביותר. אין נקודה על פני השירותים שאינה מקבלת התייחסות. כשמדובר במשרדים גדולים שמשרתים כמות עצומה של עובדים, הניקיון מתבצע הן בתחילת יום העבודה והן בסיומו אם זה קורה בשעות הפעילות של העובדים. 

ניקיון במבואה ובמשרדים האישיים 

ניקיון משרדים בפתח תקווה עובד על פי תוכנית שהוכנה מראש, אילו ניקיונות הם מבצעים בכל הגעה כמו אבק, מרצפות או פרקטים, ניקיון כללי, השירותים והמטבח. אילו סוגים של ניקיונות הם מבצעים אחת לשבוע כמו ניקוי המקרר ואילו עבודות מתבצעות אחת לחודש או לתקופה כמו ניקוי קורי עכביש מהתקרה, וויטרינות, חלונות, דלתות ומשקופים. 

כאשר יש תוכנית מסודרת ומתוכננת, אנו מקיפים את כל הצרכים של המשרד ולא פוסחים על אף נושא. זו הסיבה שמנהלי המשרדים מרוצים מהאחריות הרבה שאנו מגלים לכל מה שקורה במשרד בתחום הניקיון. 

גמישות בנושא הניקיון במשרד

לאורך כל הפעילות שלנו עם המשרדים השונים, אנו מרגישים חלק מהמערכת ולכן כאשר מנהל המשרד מבקש שינוי חד פעמי של שעות הפעילות שלנו, אנו עושים כל שניתן כדי לבצע את השינויים הנדרשים. זה קורה לא אחת כשאמורות להיות במשרד ישיבות רבות משתתפים, או כאשר מגיעים אורחים חשובים מחו”ל. 

אם גם אתם מחפשים שירותי ניקיון שבהם חושבים מחוץ לקופסה, אנחנו נשמח להיפגש אתכם. 

 

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר