קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

ניקיון משרדים ברעננה

מחפשים חברת ניקיון ברעננה? במגדלי המשרדים ברעננה אנו מבצעים ניקיון קבוע במשרדים רבים וזאת לאור הניקיון היוצא דופן של הצוותים שלנו. 

ניקיון משרדים ברעננה

ניקיון משרדים ברעננה 

החשיבות הרבה של הניקיון ניכרת בכל שיחה עם הנהלת החברה, כולם מבקשים הקפדה יתרה על נושאים ספציפיים כמו השירותים, המטבח, השטיחים וכל פרט נוסף הקיים בכל משרד. בהתאם לכך אנו, בתור חברת ניקיון ברעננה, מעבירים את ההנחיות לאנשים בשטח כדי שיבצעו את המשימות בהתאם לדרישות הלקוחות.

מנקים את כל אחד מהמשרדים, השולחן והכיסא, המדפים, הארוניות וכל פריט נוסף שקיים בכל חדר. מפנים את האשפה ומנקים היטב את המרצפות או את לוחות הפרקטים. בהתאם לפעילות במשרד מבצעים לאחר מכן את הניקיון היסודי של חדר הישיבות. ההגעה של אנשים רבים שהם לא עובדי המשרד הקבועים מצריכה ניקיון וחיטוי של חדר זה, השולחן כל הכיסאות וכל ציוד נוסף שקיים בו. 

במבואה יש במקרים רבים שולחנות של המזכירות, שולחנות וכיסאות עבור האורחים שממתינים באולם ההמתנה. העובדים מנקים בקפידה את כל אחד מהפריטים הללו וציוד נוסף אם קיים שם כמו מתקן מים ומגש הכולל כוסות וחומרי גלם להכנת תה וקפה.

ניקיון משרדים ברעננה כולל המטבח והשירותים 

פעילות רבה מתרחשת כל היום הן במטבח והן בשירותים ולכן אלו מקומות שהעובדים שלנו פועלים באופן ייחודי.

במטבח מנקים את כלי האוכל שנמצאים בכיור, משטחי השיש, המיקרוגל, הטוסטר, מכונת הקפה, שולחנות אוכל, כיסאות וכל ציוד אחר הקיים במטבח. בתום הניקיון היסודי מניחים את כלי האוכל היבשים בתוך ארונות המטבח וכך כל השטח נקי לחלוטין.

בשירותים מבצעים חיטוי בכל האסלות, הניאגרות, דלתות, ידיות, מחיצות בין השירותים, כיורים ומשטחי שיש. העובדים מנקים את כל המשטחים הללו באמצעות חומרי ניקוי בטיב מעולה המיועדים לשירותים ובנוסף לכך מבצעים פעולות חיטוי.

ניקיון משרדים ברעננה

ניקיון משרדים ברעננה מעולם לא היה קל יותר

פעולות ניקיון שבועיות וחודשיות 

מעבר לפעולות היום יומיות, בלוח הזמנים של העובדים שלנו במשרדים ברעננה מופיעה דרישה לבצע פעולות שנעשות אחת לשבוע או לחודש. 

אחת לשבוע מבצעים ניקיון יסודי של המקרר במטבח, מוציאים את כל פריטי האוכל וזורקים קופסאות שהעובדים שכחו בתוך המקרר ולכן המזון התקלקל. מנקים את כל המדפים והמגירות, הידית החיצונית וכל החלק החיצוני של המקרר. כמו כן את החלק הפנימי של כל ארונות המטבח.

בנוסף לכך אחת לשבוע חברת ניקיון ברעננה קשת אחזקות מחטאת את כל הטלפונים המונחים על השולחנות ואת כל הציוד ההיקפי שמשרת את כל העובדים כמו מדפסות, סורקים ועוד. 

אחת לחודש מטפלים במעטפת המעטפת של המשרד כוללת את ניקיון החלונות והתריסים בחלק הפנימי, משקופים, דלתות וידיות. אם יש אפשרות מנקים גם את החלק החיצוני של החלונות אלא אם הדבר מתבצע על ידי שירותי סנפלינג בקומות הגבוהות. בנוסף לכך שטיחים, פאנלים, ויטרינות זכוכית וכל הרהיטים.

לאור המסירות הרבה של העובדים, נשמח לבצע ניקיון משרדים ברעננה גם אצלכם.

בררו גם על חברה לניקיון משרדים בהרצליה

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר