קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

ניקיון משרדים בראשון לציון

מחפשים ניקיון משרדים בראשון לציון? הגעתם למקום הנכון!

עקב ריבוי המשרדים בראשון לציון, יש צורך בניקיון משרדים בראשון לציון שתעניק שירות איכותי. אנו מבצעים שירותי ניקיון במשרדים רבים הן במערב העיר והן במזרחה. תחושת השליחות שלנו סוחפת גם את העובדים שלנו ולכן בכל נקודה הצוותים מקפידים על עבודה יסודית אשר מתבצעת באופן יעיל מאד לשביעות רצונם של הלקוחות.

ניקיון משרדים בראשון לציון

סדר היום בניקיון המשרד 

כאשר מדובר על ניקיון משרדים בראשון לציון, בתחילת הדרך אנו קובעים עם הנהלת המשרד באילו שעות תתבצע עבודת הניקיון. האפשרויות הן בשעות הפעילות של החברה, תוך שיתוף פעולה עם העובדים כדי לא להפריע למהלך העבודה השוטפת.

אופציה נוספת היא שהעובדים שלנו מגיעים השכם בבוקר, מנקים את המשרד לאורך כמה שעות ועם הגעת ראשוני העובדים הם עוזבים את המקום.

האופציה האחרונה היא ניקיון משרדים בראשון לציון בשעות הערב לאחר שכל העובדים הולכים לביתם. מתבצעת עבודת ניקיון לאורך כמה שעות ובתום המשימות, נועלים את המשרד.

בשתי האופציות האחרונות לעובדים שלנו יש את המפתח של המשרד ואת הקוד הסודי המאפשר כניסה וזאת לאור יחסי האמון במשך שנים ארוכות, ביננו לבין הנהלת החברה.

ניקוי משרדים בראשון לציון יוצא דופן לכל משרד 

עבור כל עובד זו הרגשה נינוחה ונעימה מאד, שהמשרד שלו נקי. לכן העובדים שלנו מנקים ביסודיות את כל אחד מהמשרדים, אבק, אשפה, מרצפות או פרקטים. בתום הניקיון כל המשרד מצוחצח וכיף לחזור ולעבוד בו.

כך מנקים גם את המבואה הכוללת ריהוט של המזכירות והן הריהוט המיועד לאורחים. העובדים משתמשים בחומרי ניקוי ייעודיים שמוכיחים את עצמם לאורך שנים כאיכותיים ואפקטיביים ביותר כדי ליצור משרד שכולו נקי לחלוטין מהפריט הראשון ועד הפריט האחרון.

במטבחים מחממים אוכל והעובדים יושבים ליד שולחנות או דלפקים כדי לאכול. לאחר ארוחת הצהרים יש די הרבה בלגן במטבח ולכן העובדים שלנו מגיעים למטבח לאחר הארוחה, מנקים את כל המשטחים וכל הכלים כדי להחזיר את המטבח לתפקוד מלא. 

תשומת לב מיוחדת ניתנת לחדרי השירותים. המגמה היא לבצע בהם חיטוי מוקפד כדי שכל נקודה תהיה ללא חיידקים שעלולים לסכן את העובדים. בנוסף לכך משתמשים בחומרי ניקוי ייעודיים איכותיים ביותר וכך מנקים את כל הדלתות, הידיות, המחיצות בין חדרי השירותים, מתקני הסבון, נייר הטואלט האסלות, הניאגרות, כיורים, משטחים ועוד. בתום ניקיון משרדים בראשון לציון מוקפד ויסודי חדרי השירותים נוצצים ויש בהם ריח נפלא של ניקיון.

העובדים דואגים שיהיה די מלאי של נייר טואלט, נייר לניגוב ידיים, סבון ריחני ואלכוג’ל. בנוסף לכך העובדים שלנו מתקינים מפיצי ריח והעובדים והאורחים נהנים מריחות נעימים ביותר בכל הגעה לשירותים.

ניקוי משרדים בראשון לציון

אמנת שירות ללקוחות 

השירות היוצא דופן של צוותי העובדים והנהלה שלנו אינו אמירה בלבד. אנחנו עומדים מאחורי הדברים ומבצעים בפועל כל שניתן כדי שהמשרדים יהיו ממורקים ומצוחצחים לאורך זמן.

אם גם אתם מחפשים ניקיון משרדים בראשון לציון, אנחנו לשירותכם. נשמח לשוחח אתכם, לתאם פגישה ולבצע את עבודות הניקיון.

קראו עוד על שירותי ניקיון במרכז

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר