קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

שירותי ניקיון למשרדים

ניקיון המשרדים הוא נושא חשוב מאד בהתנהלות הכללית בכל משרד, כדי ליצור אווירה נעימה שמסייעת מאד לתחושת העשייה במקום העבודה.

שירותי ניקיון למשרדים

שירותי ניקיון למשרדים 

הגישה הייחודית והחשיבה שאנו מעניקים לנושא ניקיון המשרד, נותנים את אותותיהם. הלקוחות מרוצים מההקפדה יוצאת הדופן של העובדים שלנו בחדרי המשרד, בחדר הישיבות, במטבח ובשירותים.

הימצאותם של המנקים באופן קבוע במשרדים על פי הסבב הקבוע שנקבע, יוצר מצב שהמשרד נקי העובדים מרגישים כמו בבית ונעים מאד לארח בו אורחים.

הדרכה מקיפה לעובדים 

הכול מתחיל מההדרכות המקצועיות המועברות למנקים ולכן הם מבצעים ניקיונות מקיפים ויסודיים בכל מקום. אנו מקפידים גם על שימוש בחומרי ניקיון איכותיים וחומרי חיטוי יעילים וזאת מתוך האחריות שלנו כלפי החברה.

עובדים ואורחים שנחשפים למקום נקי, מסודר ומטופח מרוצים מאד ביום יום וזאת לעומת מי שרואה משרדים מלוכלכים ולא מסודרים, דבר היוצר אווירה קשה ותחושה מאד לא נעימה.

מכלול העבודות בכל משרד 

במהלך עבודת הניקיון, העובדים המסורים שלנו דואגים לסביבת העבודה של כל עובד ומנקים ביסודיות את משרדו, אבק, ניקיון כללי וניקוי המרצפות או הפרקטים. בדרך זו מנקים את המבואה כולל הרהיטים הממוקמים בה, ניקוי מקיף של חדר הישיבות ומבצעים פינוי של האשפה מכל חדרי המשרד. 

המטבחון די מבולגן לאחר ארוחת הצהרים ולכן המנקה שוטף את כל הכלים ומניחם ליבוש. לאחר מכן הוא מנקה את השולחן ואת הכיסאות, המכשור החשמלי כמו מכונת הקפה, הטוסטר והמיקרוגל ואת הרצפה. בסופו של התהליך הוא מנגב את כלי האוכל ומחזיר אותם לארונות וכך המטבח נקי ביותר ואפשר שוב ליהנות ממנו.

השימוש הרב בשירותים והחשיבות הרבה של ניקיונו וההיגיינה האישית, מחייבים את העובדים שלנו, לבצע ניקיון מוקפד בכל היקפם של השירותים, בכל התאים ושל כל הכלים הסניטריים. כמו כן הם דואגים למלא את מכלי הסבון והנייר כך שלא יוצר מצב שמישהו יגיע לשירותים ויהיה חוסר בפריט מסוים.

מתקני הריח שמותקנים בשירותים מפיצים באופן אוטומטי את התרסיס בכל פרק זמן קבוע ולמשך זמן שנקבע מראש ולכן החומר מותיר ריח נפלא שקיים תמיד בשירותים ומעניק תחושה נעימה מאד עבור כל מי שמשתמש בשירותים המשרדיים, העובדים והאורחים.

ניקיונות תקופתיים במשרד

אצל הלקוחות הקבועים מבצעים אחת לשבוע עבודות קבועות בנוסף לניקיון הרגיל כמו, ניקיון יסודי במקרר, ניקוי כל המדפים והמגירות, ניקיון של תמונות התלויות במבואה ובחדרים, חיטוי כל הטלפונים המונחים על השולחנות בחדרים ובחדרי הישיבות והציוד הכללי כמו המדפסות.

אחת לחודש מבצעים עבודות מהותיות כמו ניקוי השטיחים, ויטרינות הזכוכית, הרהיטים והריפוד, פאנלים, חלונות ותריסים, ניקוי פנימי של ארונות המטבח, משקופים, ידיות ודלתות וניקוי קורי עכביש.

נשמח לבצע עבודות ניקיון מקצועיות גם במשרד שלך, דבר אתנו ונתאם את אופן הפעילות הנוח לך.

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר