קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

מחיר שירות ניקיון משרדים בהרצליה

הצוותים שלנו מנקים משרדים רבים הן העיר הרצליה ובן באזור התעשייה הרחב של הרצליה פיתוח שיש בו משרדים רבים. במגדלים רבי הקומות של המשרדים אנו עוברים לעיתים ממשרד למשרד ומקומה לקומה, על פי לוח הזמנים שתואם עם כל אחת מהחברות הללו.

הקביעה של טווחי הניקיון נקבעים על פי הצורך של כל אחד מהעסקים בעת ביצוע שירות ניקיון משרדים בהרצליה. אנו מתמחרים זאת על פי סך שעות העבודה שיש לבצע בכל אחד מהמשרדים, על פי הייחוד שלהם.

טבלה ממוצעת של עלויות הניקיון במשרדים 

סוג העבודה  עלויות בש”ח 
ניקיון כללי כולל ניקוי תריסים וחלונות  2,200-800
ניקיון כללי כולל ניקוי המטבח, שטיפת כלים וריקון פחי אשפה  3,000-200
ניקיון כללי כולל ניקוי של חדרי השירותים  1,500-600

מחיר שירות ניקיון משרדים בהרצליה

תיאום העבודה במשרדים בהרצליה 

העובדים שלנו מבצעים עבודות שונות במהלך ההגעה שלהם לכל משרד בהרצליה. יש עבודות קבועות שמתבצעות בכל פעם שהם מגיעים ועבודות אחרות שהם מבצעים אחת לשבוע, לחודש או לתקופה.

מהלך ניקיון המשרדים 

אנו מתאמים עם הנהלת כל חברה את שעות העבודה הנוחות להם לצורך ניקיון משרדים בהרצליה. יש הנהלות שמעדיפות שהניקיון יתבצע בשעות הערב או לפנות בוקר, כאשר אין עובדים במשרדים. לכן העובדים מגיעים בשעות הללו ופועלים במקומות הנדרשים. הם מנקים את כל אחד מהחדרים בזה אחר זה, מנקים את האבק, מטאטאים את המרצפות. שוטפים היטב את האריחים באמצעות חומר ניקוי איכותי וגם את הפרקטים באמצעות חומר ייעודי לכך באופן אחראי כדי לא לפגום באיכותם. 

כמו כן הם מנקים באופן רוחבי את חדרי הישיבות השונים, מפנים מהם את כלי האוכל שנותרו מהישיבות האחרונות, מנקים את המסך ואת הלוח ודואגים שהשולחנות והכיסאות יהיו נקיים ומסודרים באופן מושלם.

ניקוי המטבח במשרד 

המטבח במשרד אמור להיות נקי בדיוק כמו בבית ולכן שוטפים את כל הכלים, או מכניסים אותם לפעולה באמצעות המדיח, אם הכלים במדיח נקיים מרוקנים את התכולה ומסדרים את כלי האוכל במקומם בארון. כמו כן מקרצפים את משטחי העבודה, מפנים את כל שקיות האשפה, מנקים באמצעות חומר חיטוי את כיור המטבח ומנקים את מכשירי החשמל הקטנים.

במהלך זה מנקים באופן יסודי את כל הכיסאות והשולחנות במטבח, כך שהעובדים יוכלו לשבת בנוחות מרבית לצורך אכילה או שתיה במהלך היום. 

ניקוי השירותים של המשרדים 

מחיר שירות ניקיון משרדים כולל פעולות מאסיביות של ניקיון השירותים. קיימת חשיבות רבה לשמור על הניקיון ועל ההיגיינה למען בריאותם של העובדים וגם של האורחים. העובדים שלנו מבצעים זאת על פי ההדרכה, באמצעות חומרי ניקוי וחומרי חיטוי ברמה גבוהה. 

אם אתם מעוניינים לתאם מחיר שירות ניקון משרדים בהרצליה, אנו לשירותכם. נשמח לתאם אתכם פגישה לקביעת מועד תחילת העבודה המשותפת שלנו. 

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר