קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

מחיר שירות ניקיון משרדים בראשון לציון

העלות של ניקיון משרדים בראשון לציון משתנה בהתאם לאופי העבודה ולתדירות שלה. מצורפת טבלה שבה רשומות העלויות של כל ביקור במשרד שגודלו כמאה מ”ר וביצוע הפעולות הנדרשות.

סוג העבודה  עלויות  בש”ח 
ניקיון כללי כולל ניקוי תריסים וחלונות  2,200-700
ניקיון כללי כולל ניקוי המטבח, שטיפת כלים וריקון פחי אשפה  2,100-450
ניקיון כללי כולל ניקוי של חדרי השירותים  1,500-350

 

ניקיון משרדים 

בראשון לציון הצוותים שלנו מנקים משרדים רבים במרכז העיר וגם באזורי התעשייה הגדולים שמכילים אלפי מ”ר של משרדים. הניקיון הוא ייעודי לכל משרד על פי הצורך שלו. בפגישה הראשונית אנו בודקים את גודלו של המשרד ואת מה שהוא מכיל וזאת כדי לקבוע את תוכנית העבודה המתאימה ביותר למשרד זה. 

מחיר ניקיון משרדים

ניקיון במשרדים במהלך יום העבודה 

הנהלת המשרד קובעת בדרך כלל את תדירות ההגעה של עובדי הניקיון, אחת ליום אחת לשלושה ימים וכו’. כמו כן קובעים את מועד הגעת הצוותים שלנו. יש משרדים שהאופציה הנוחה ביותר היא שעובדי הניקיון יגיעו במהלך יום העבודה ינקו חדר אחר חדר בתיאום עם העובדים. הם ינקו לדוגמה חדר מסוים כשהעובד יוצא לפגישה, או הולך לאכול במטבח וכך עובדי הניקיון לא מפריעים לו בעבודה השוטפת ומצד שני מנצלים את חלון ההזדמנויות ומנקים כשהוא נעדר ממשרדו.

בשעות האלו העובדים מנקים היטב את חדר הישיבות כך שתמיד הוא מוכן לישיבה החשובה הבאה, כל הכיסאות מסודרים, השולחן נקי, אין בו שאריות של ניירת או של כלי אוכל מהמפגש הקודם. כמו כן מנקים את האבק מהמכשור כמו המחשב והמסכים על הקיר. 

ניקיון במשרדים בשעות שהעובדים לא נמצאים במשרד 

יש משרדים שבהם הימצאותם של עובדי הניקיון במהלך היום מפריעה לסדר היום במשרד ולכן ההנהלה מעדיפה שנבצע ניקיון בשעות אחרות. במקרים הללו העובדים שלנו מגיעים בשעות הערב לאחר שרוב העובדים יצאו כבר לביתם, או לחלופין השכם בבוקר ומסיימים את הניקיון עד שהעובד הראשון מגיע למשרד.

בדרך זו הצוותים שלנו מצליחים לבצע את הפעולות הנדרשות בשעות הללו על פי הסדר שעליו סוכם והעובדים שמגיעים בבוקר נהנים לראות משרד מצוחצח עם המון ניחוחות נעימים באוויר. 

מחירים של ניקיון משרדים בראשון לציון 

קיימים כמה פרמטרים עבור מחיר שירות ניקיון משרדים בראשון לציון, כמו גודלו של המשרד, תדירות ההגעה, גודלו של המטבח, כמויות של חדרי השירותים ועוד. לכן אנו מעבירים הצעת מחיר הוגנת לכל משרד לצורך שיתוף פעולה הוגן בינינו. 

הדבר החשוב ביותר הוא שאנו עומדים בלוחות הזמנים ומבצעים את כל הפעולות שהתחייבנו לבצע על פי כמות הניקיונות שלנו במשרד זה, בכל שבוע ובכל חודש. 

אם שיטת העבודה שלנו קוסמת לך, נשמח אם תשאיר כאן את הפרטים שלך ואנו נשוחח אתך בהקדם.

 

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר