קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

הקשר בין משרד נקי ובין עסקים מוצלחים

אורח המגיע למשרד ובמיוחד בפעם הראשונה נחשף לנראותו של המשרד. הוא רואה את הקו העיצובי, את הרהיטים היפהפיים ואת המראה הכללי. מיד הוא שם לב לעובדה אם בנוסף להשקעה הראשונית קיימת גם הקפדה על ניקיון של המשרד.

הקשר בין משרד נקי ובין עסקים מוצלחים

נראותו של המשרד 

אם הכול נקי ומצוחצח, או שיש פחי זבל שהאשפה עולה על גדותיה, אבק בכל מקום וחלונות מאד מלוכלכים. אם המשרד נקי ומטופח ברור לו שמדובר בחברה רצינית הרואה את החשיבות הרבה של ניקיון המשרד עבור העובדים והאורחים. לעומת זאת אם הבלגן חוגג, הדבר מעיד על חוסר אכפתיות של ההנהלה לנושא הניקיון במשרד. האורח מבין שדבר זה מעיד על הנהלה קשובה פחות לצורך הבסיסי הזה ונושא זה מחלחל אצלו היטב והוא זוכר זאת לאורך כל הפגישה העסקית שמתנהלת לאחר מכן.

הרושם הראשוני של האורחים המגיעים למשרד הוא אקוטי. לכן חשוב לא לזלזל בכך, אלא לעשות כל שניתן כדי שהמשרד יהיה נקי תמיד, קודם כול עבור העובדים הקבועים ובמקביל גם עבור האורחים.

ניקיון שוטף של המשרד 

לאור החשיבות הרבה של ניקיון המשרד, אנו מעניקים שירות יוצא דופן ללקוחות שלנו אשר כולל טיפול מוקפד לכל אחד מהמשרדים, למבואה, לשירותים ולמטבח.

על פי הגישה המשפחתית שלנו, אנחנו מעניקים לכל משרד טיפול אינדיבידואלי אשר כולל ניקיון יסודי בכל אחד מהמשרדים הפנימיים, הסרת אבק, ניקוי השולחן, המרצפות או הפרקט בכל חדר. בנוסף לכך מבצעים ניקיון רוחבי בכל מרחב המבואה, השולחנות הכיסאות וכל הציוד הקיים בו שמשתמשים בו הן עובדי המשרד והן האורחים.

המטבח אמור להיות כל הזמן נקי, מסודר ונעים עבור מי שמעוניין להכין כוס קפה, או להכין אוכל. לכן מתבצעת הקפדה יתרה במיקום זה על הניקיון. כל כלי האוכל נשטפים ולאחר ייבושם הם מונחים בארונות המטבח. משטחי השיש עוברים ניקוי וחיטוי וכך גם המכשור כמו מכונת הקפה, מיקרוגל, טוסטר ועוד. 

השירותים של המשרד 

השירותים ממוקמים במקרים רבים בכניסה למשרד או בנישה פנימית. לאור החשיבות הרבה של הניקיון במקום אלמנטרי זה, העובדים שלנו מבצעים חיטוי רוחבי וניקיון מאסיבי באמצעות חומרי ניקוי מצוינים. השירות כולל את כל האסלות, הניאגרות, דלתות, ידיות, מחיצות, משטחי שיש, כיורים וכל פריט אחר הממוקם בחדרי השירותים.

כל עובד או אורח הנכנסים לחדרי השירותים נהנים מהניקיון ומהעובדה שתמיד יש מספיק סבון במתקן המיועד לכך, אלכוג’ל, נייר לניגוב ידיים ונייר טואלט. מעבר לכך הצוותים מקפידים להתקין מכשיר שמפיץ ריח באופן אוטומטי ולכן תמיד יש ריח ניחוח נעים מאד בחלל השירותים לרווחתם של העובדים.

בדרך זו אנו מסייעים לשמור על בריאותם ועל חיוניותם הן של העובדים והן של האורחים.

מעוניינים לשמוע על הניקיון הייחודי שלנו? דברו אתנו וניפגש.

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר