קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

הדרך המושלמת לניקוי משרדים בתל אביב

לעבוד ממשרד במרומי אחד המגדלים בתל אביב הוא כיף גדול, נהנים מהנוף האורבני, או רואים נוף שכולל גם את שפת הים. דבר זה מעניק אווירה נעימה במהלך היום, לפעמים נחמד מאד לעשות הפסקה להביט החוצה כדי לראות מה קורה בעיר הסואנת, מחוץ למשרד.

הדרך המושלמת לניקוי משרדים בתל אביב

המעטפת של המשרד

מחפשים ניקיון משרדים בתל אביב? כדי שתיהנו ממשרד נקי ומטופח, הצוותים שלנו מנקים מעת לעת את החלק הפנימי של החלונות והוויטרינות כך שהתמונה תהיה חדה יותר. 

בנוסף לכך, מנקים מלבד הניקיון השוטף גם אחת לשבוע או חודש את הפריטים הגדולים כמו ארונות מטבח, מקרר, משקופים, דלתות פנים, ידיות ועוד.

דאגה לעובדי המשרד 

מתוך הרצון להגן על בריאותם של העובדים והאורחים פיתחנו שיטת עבודה ייחודית עבור ניקיון המשרדים אשר על פיה אנו מבצעים ניקיון יסודי הכולל חיטוי ברחבי המשרד כדי למנוע עד כמה שאפשר את הימצאותם של חיידקים ושל נגיפים.

בראש ובראשונה אנו מטפלים בשירותים, אשר בהם יש הקפדה חריגה כל ניקיון ועל היגיינה. העובדים מבצעים ניקיון רוחבי שכולל את האסלות, הניאגרות, המחיצות, משטחי השיש, כיורים ומתקנים. הם משתמשים בחומר החיטוי האיכותי בכל אחד מהמקומות הללו ומשאירים מקום סטרילי. כמו כן הם דואגים למלא את מתקני הסבון, נייר הטואלט והנייר לניגוב ידיים, כך שתמיד יהיה מלאי לעובדים ולאורחים.

סדר היום של כל משרד 

סדר היום של כל משרד בתל אביב הוא ייחודי לו. לכן אנו מתאמים את מועד ההגעה שלנו בהתאם לנוחותם של העובדים ועל פי בקשת ההנהלה. האפשרויות הן לנקות בזמן העבודה, תוך התחשבות מלאה בלוח הזמנים של העובדים כדי לא להפריע להם. לדוגמה כשהעובדים בחדר הישיבות, מנקים את החדרים שלהם. או מנקים אותם כשהם נמצאים בישיבות מחוץ למשרד או יוצאים לארוחת צהרים. כך מנתבים את הזמן ולא מפריעים לעבודה השוטפת.

אופציה נוספת היא לנקות בשעות הערב, הלילה או לפנות בוקר וכך לא מפריעים למהלך יום העבודה כלל. מגיעים בערב כשכולם כבר יצאו הביתה, במהלך הלילה או לפנות בוקר ומסיימים עד מועד פתיחת המשרד.

זוהי שיטה מצוינת וכך העובדים מגיעים בבוקר למשרדים ריחניים ומאד נעימים, כשריח הניקיון נמצא בכל מקום.

הקפדה על טיב העבודה 

העובדים שלנו עוברים הכשרות והדרכות כדי לבצע את העבודה הטובה ביותר שאפשר לבצע, עם זאת מפקח שלנו מגיע מעת לעת כדי לבדוק את טיב העבודה ולבצע בקרה על התנהלותם של העובדים. 

על פי תפיסת העולם שלנו, השירות למשרדים הוא המיטבי ועל כך אנחנו לא מתפשרים. זו הסיבה שיש לנו הרבה לקוחות מתל אביב ומאזורים נוספים ברחבי הארץ שנהנים מניקיון ברמה גבוהה מאד.

נשמח לתאם ניקיון במשרדים לכם, כדי להעניק תחושה נפלאה לעובדים ולאורחים שלכם, דברו אתנו ונתאם לוח זמנים.

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר