קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

הפנים של החברה: למה חשוב הסדר והניקיון במשרדים?

ברוב המשרדים משקיעים מחשבה רבה בנראותם. עם הכניסה למשרדים שוכרים את שירותיו של מעצב פנים שמתכנן את הקו העיצובי, כדי ליצור משרד נאה בעל מראה אקסקלוסיבי שישדר מקצועיות של המשרד בהתאם לתחום העיסוק שלו.

למה חשוב לשמור על סדר וניקיון בחברה

הפעילות העסקית בכל משרד 

המטרה של כל חברה היא ליצור שיתופי פעולה עם לקוחות קטנים או גדולים אשר מובילים להכנסות ולרווחים. כאשר הלקוחות הללו מגיעים למשרד, הם בוחנים את נראותו של המשרד. אם הם פוגשים משרד יפהפה שמקפידים בו על הניקיון ועל ההיגיינה, הכול מסודר ונעים מאד להביט על העיצוב של המשרד, דבר זה יוצר תחושה נעימה והבעת אמון במשרד שהוא מקצועי בתחומו ומקפיד מאד גם על המראה שלו. 

לעומת זאת אם האורחים מגעים למשרד שאינו נראה טוב, יש פחי זבל מלאים בכל מקום, חדר הישיבות מבולגן, המטבח מלא בכלים מלוכלכים, השירותים לא כל כך נקיים ואין בהם נייר טואלט ובכל חדר שנכנסים אליו מונחים ערמות של תיקים ללא סדר וללא ארגון אלמנטרי, הדבר הוא צורם ובמיוחד אם האורח מגיע פעם ראשונה למשרד, כיוון שאורח לרגע רואה כל פגע.

האורח ממתין בחדר ההמתנה ולאור חוסר הנעימות קיימת סבירות גבוהה שהוא לא יעריך את המקצועיות של החברה, אם העובדים אינם דואגים לניקיון הבסיסי ולמראה האסתטי של משרדי החברה.

החשיבות של שירותי ניקיון מקצועיים 

קו החשיבה שלנו הוא שאנחנו חלק אינטגרלי מתדמיתה של החברה. לכן צוותי העובדים שלנו עוברים הדרכות לגבי אופן הניקוי, שיטת העבודה ללא הפרעה לעובדי המשרדים ועוד. כל העובדים שלנו מקפידים למלא אחר הנהלים כדי ליצור שביעות רצון רבה של הנהלת החברה לאורך כל הדרך. 

בתפיסת העולם שלנו יש נקודות אקוטיות בכל משרד שבהן הכול יהיה נקי. מדובר במבואה של המשרד כיוון שכל אורח מגיע בשלב ראשון למבואה, חדר ההמתנה שבו הוא ממתין לישיבה שאליה הוא מוזמן המטבח שבו הוא מכין לעצמו כוס קפה והשירותים. בסבב הזה הוא כבר מחליט לעצמו אם המשרדים הם רציניים או לא וכך המוניטין של המשרדים הללו עולה באופן מהותי. 

הקפדה על ניקיון במשרדים 

העובדים מגיעים לעיתים תכופות למטבח כדי לשתות או לאכול ולכן העובדים שלנו מקפידים שכל הכלים יהיו שטופים ויונחו במקומם בארון, או לחלופין יופעל מדיח הכלים. משטחי העבודה יהיו נקיים כך שמי שרוצה להכין לעצמו סלט ירקות ירגיש כמו בבית ויהיה מרוצה מרמת הניקיון. כמו כן המכשירים החשמליים כמו הטוסטר, מכונת הקפה והמיקרוגל יהיו תמיד נקיים וערוכים למשימה הבאה.

אם גם אתם מעוניינים ברמה גבוהה של ניקיון שתסייע לתדמית החיובית של החברה שלכם, אנחנו הכתובת. השאירו כאן את הפרטים שלנו ונציג שלנו ישוחח אתכם בהקדם לתיאום פגישת היכרות במשרדכם.

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר