קשת אחזקות שמחים להעניק שירותי ניקיון מקצועיים למאות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ. מזמינים אתכם להישאר בקשר:

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-2312362

למה צריך לשים לב כשבוחרים חברת ניקיון למשרדים?

רמת הניקיון בכל משרד היא נושא אקוטי עבור העובדים, האורחים ועבור התדמית של המשרד. מי שמגיע למשרד ובמיוחד אם זו הפעם הראשונה שלו נחשף לנראות הכללית של המשרד. אם מדובר במשרד מסודר ונקי זה יוצר רושם חיובי שחושב מאד לתדמיתה ולמוניטין של החברה. אך אם המשרד מבולגן ומלוכלך וכל פחי האשפה עולים על גדותיהם, הרושם הוא גרוע. 

למה צריך לשים לב כשבוחרים חברת ניקיון למשרדים

בחירה של חברת ניקיון למשרדים 

בשלב ראשון יש לשים לב לעובדה שההבטחות של חברת הניקיון תואמות את מה שקורה בשטח. כדאי לקבל המלצות מקולגות על חברת ניקיון למשרדים שהיא איכותית ועובדיה מבצעים בקפידה את כל ההנחיות ולכן המשרד הוא מבריק ומצוחצח. 

כמו כן חשוב לבדוק שהצוותים עומדים בלוחות הזמנים, אם נקבע שהם יגיעו בכל יום או אחת לכמה ימים, יש לקבל חוות דעת ממשרדים שכבר עובדים עם חברת ניקיון זו, שאכן הם מגיעים במועד שנקבע ולא נוצרים מצבים שבהם הם מדלגים על מועד הגעה, מאחרים באופן קבוע, או עובדים פחות שעות מסך שעות הניקיון שנקבעו בעת החתימה על הסכם ההתקשרות. 

דפוסי הפעולה של חברת ניקיון למשרדים 

חברת ניקיון למשרדים אמורה לקבוע לוח זמנים קבוע לסוגים השונים של פעולות הניקיון שהצוותים שלהם מבצעים. כאשר יש תוכנית קבועה ועובדיה לפיה, מכסים כל צורך במשרד. אך כאשר אין צ’ק ליסט וכל אחד מהעובדים מבצע דברים שנראים לו, תמיד יהיו נושאים שלא יטופלו ולכן מנהלי המשרד לא יהיו מרוצים מרמת הניקיון הכללית.

ברשימה המסודרת מופיע לוח הזמנים שהעובדים מבצעים בכל הגעה למשרד ופעולות אחרות שמבצעים אחת לשבוע, אחת לחודש ואחת לתקופה. 

הדרכות לעובדים לצורך ביצוע ניקיון מאסיבי 

יש להקפיד ולבחור חברת ניקיון למשרדים שעובדיה עוברים הדרכות, השתלמויות והכוונה מקצועית לגבי הדרך שבה הם אמורים לנקות. גם עובדים חדשים שעבדו בחברת ניקיון אחרת וחושבים שהם יודעים לנקות, למעשה אינם יודעים לנקות כראוי ולכן הם חייבים לקבל הכוונה ולפעול על פי השיטה שהנהלת החברה מבקשת לפעול על פיהם.

פיקוח ובקרה של חברת ניקיון למשרדים 

אף על פי שהצוותים מבצעים את הניקיון בדיוק על פי ההנחיות של הנהלת החברה, בסיום העבודה מגיע המפקח כדי לבצע בדיקה ובקרה על עבודות הניקיון בכל רחבי המשרד. יש מקרים שהוא אומר שכל העבודה בוצעה כראוי ויש מקרים שבהם הוא מבקש מהצוותים לבצע פעולה חוזרת במיקום זה או אחר, כמו בחדר הישיבות או במטבח, כיוון שלטענתו זה לא מספיק נקי.

לאור העובדה שיש פיקוח ובקרה, מנהלי המשרדים יכולים להיות רגועים, שכל מעטפת הניקיון תתבצע באופן מושלם.

אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון יוצאי דופן במשרד שלכם, דברו אתנו ונשמח לתאם שיחת היכרות כדי לקדם הליך של שיתוף פעולה. 

 

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר